• info@allstarssportscamp.com

Kampa katılacak tüm sporcular, ekteki “VELİ İZİN BELGESİ, TAAHHÜTHAME ve SAĞLIK RAPORU” formunu doldurarak velisi tarafından imzalanacaktır.

Bu belge otel girişinde kamp sorumlularına teslim edilecektir. Belgeleri  eksik getiren sporcular kampa kesinlikle alınmayacaktır.

VELİ İZİN BELGESİ, TAAHHÜTHAME ve SAĞLIK RAPORU İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Kampa katılacak takımlar “2018 KAMP KAFİLE LİSTESİ” ni doldurup en geç 20 Nisan 2018 tarihine kadar tyerlikaya@hotmail.com adresine mail atmaları gerekmektedir.

2019 SÖMESTR KAMPI KAFİLE LİSTESİNİ İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

BASKETBOL YAZ KAMPI İHTİYAÇ LİSTESİ

Nüfus Cüzdanı Aslı

Düzenli kullanılan ilaç

KIYAFET

Çift taraflı antrenman forması Yeterli sayıda beyaz pamuklu kısa kollu t-shirt Yeterli sayıda iç çamaşırı Yeterli sayıda spor çorap Günlük kullanım için çorap Günlük kullanım için şort Günlük kullanım için t-shirt (1-2 adet) Sweat-shirt Eşofman altı Pijama Spor ayakkabı-basketbol 2 adet terlik (havuz/deniz ve oda kullanımı için) 1 adet mayo (tercihe bağlı)

KİŞİSEL TEMİZLİK

Diş fırçası, diş macunu Şampuan Deodorant / Roll-on Kirli çamaşır torbası

DİĞER

Sırt çantası veya spor çanta Antrenman için ter havlusu Bone (tercihe bağlı) Havuz için gözlük (tercihe bağlı) Havuz için havlu Kulak problemi olanlar için kulak tıkacı Dinlenme esnasında okumak için kitap Uygun miktarda harçlık (Yaklaşık100- 150 TL)

Hatırlatma amaçlı hazırlanmıştır. Kampçının ihtiyaçlarına uygun eklemeler yapılabilir.